Можно ли делать массаж поясничного отдела позвоночника?

Доброго Вам вечора..

Я з України.. Перш ніж просити поради хочу ввести Вас у крус справи.. 2 місяці назад мене почала боліти права нога.. спершу не звертав уваги .. думав , що пройде .. десь через тижнів 2-3 звернувся нашу міську лікарню.. там сказали , що сідалічний нерв воспалився.. і приписали два тидні стаціонару ... там мені кололи Моваліс , Мідоклам. Пив Трентал .. Потім отримав один укол у спину (Дипроспам)... Біль зменшилась , але не пройшла.. а вже потім поїхав у інше місто на МРТ .. результати якого дали невтішний висновок.. Грижа л4-с1 5,8 мм. Відвідав Нейрохірургічне відділення обласної лікарні .. Там порадили купити корсет.. Купив.. але потім прочитав книгу " Сергей Бубновский «Грыжа позвоночника – не приговор!»" і від нього відмовився .. Роблю 4 вправи (качаю прес, по черзі піднімаю ноги, віджимаюсь від полу, піднімаю тулуб)

Хочу дізнатися чи можна робити масаж поперекового відділу хребта? Порадьте , будь-ласка, вправи !!! Чи можна ,наприклад , грати у волейбол?

Коротко про себе : Мені 22 роки , ріст 187 см ,вага 74 кг . Близько 80% робочого часу сиджу за комп.ютером ... Готовий працювати на собою !!!!!!

Вибичайте що на українській , якщо-що перекладу :pioner:

Результати МРТ додаю
IMG_1095.jpgIMG_1096.jpgIMG_1101.jpg
 

Владимир Воротынцев

Врач, мануальный терапевт, реабилитолог
Качество изображения на снимках крайне низкое. Почитайте в соответствующей теме как правильно выложить снимки. Что беспокоит на данный момент?
 
Сверху